KONTAKTY

kontakty uctovna firma ekom trencin

Neváhajte kontaktovať našu účtovnú firmu EkoM Trenčín

Vitajte! Ak máte akékoľvek otázky, potrebujete informácie alebo sa chcete dohodnúť na stretnutí, radi Vám pomôžeme. Tu nájdete všetky potrebné kontaktné údaje našej účtovnej firmy so sídlom v Trenčíne na ulici Nábrežná.

Naša účtovná firma je tvorená tímom skúsených účtovníčok, ktoré sa v obore vyznajú a sú odborníčkami aj v súvislostiach súvisiacimi s účtovníctvom. Sme dobre oboznámené s platnou legislatívou a vždy sme pripravené poskytnúť Vám kvalitné poradenstvo a riešenia pre Vaše účtovné potreby.

Ak máte otázky ohľadom našich účtovných služieb, spracovania daní, účtovníctva pre podnikateľov alebo akékoľvek iné požiadavky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo e-mailu. Sme tu pre Vás a radi Vám poskytneme odborné poradenstvo a pomoc. Pracujeme a komunikujeme každý pracovný deň v čase 9:00 – 16:00hod. Samozrejme v prípade potreby sa vieme prispôsobiť.

Tešíme sa na Vašu spoluprácu a ďakujeme Vám za prejavený záujem o našu účtovnú firmu.

Naše fakturačné a kontaktné údaje

EkoM, s.r.o.

Nábrežná 3

911 01 Trenčín

IČO: 50 685 813

DIČ: 2120420995

IČ DPH: SK2120420995

 Tím EkoM

Ing. Martina Jánošíková

janosikova@ekomsro.sk

+421907430847

poradenstvo a konzultácie

Ing. Miriam Pšenková

psenkova@ekomsro.sk

+421903412218

mzdová účtovníčka

 

Ing. Martina Bulejková

senior účtovníčka

Ing. Bora Sali

junior účtovníčka

Bc. Dominika Fraňová

senior účtovníčka

 Kontaktný formulár pre rýchly emailový kontakt


     Mapa – situácia našej účtovnej kancelárie

    Naša účtovná kancelária sa nachádza v širšom centre Trenčína, blízko Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka. Je to pokojná ulica vedľa Kočkovského kanála s veľkou parkovacou kapacitou a malým obsadením. Ako bonus je možné parkovanie v tieni stromov. Zastavte sa u nás na kávičku a konzultáciu vašich účtovných procesov.

    Ekom sro účtovná firma, Nábrežná ulica 3, Trenčín sídlisko Sihoť