Všetko pre založenie s. r. o.

Potrebujete založiť spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.)? Vieme vám pomôcť! Aj keď sa špecializujeme na služby v oblasti účtovníctva a daní, v prípade záujmu vám pomôžeme aj so založením s.r.o..

Čo všetko je potrebné na založenie s.r.o.? Aký je poplatok za založenie s.r.o.? Koľko trvá založenie s.r.o.? Aj na tieto otázky vám dôsledne odpovedia naši skúsení účtovníci. Stačí, ak si vyberiete obchodné meno spoločnosti a predmet podnikania a ostatné necháte na nás! Objasníme vám, aké sú podmienky založenia s.r.o. v roku 2022 a vysvetlíme vám všetko potrebné.

Pri založení s.r.o. je navyše nutné vypracovať rôzne dokumenty, napríklad zakladateľskú listinu (alebo spoločenskú zmluvu), vyhlásenie správcu vkladu, ktorým písomne preukazuje vloženie základného imania, podpisový vzor konateľa a mnoho iných. Aj o to sa postaráme a vypracujeme pre vás všetky dokumenty, potrebné pre založenie s.r.o.

Nechajte všetky starosti so založením s.r.o. na nás. Ak uvažujete o založení s.r.o., kontaktujte nás. Poradíme a všetko potrebné vybavíme! Spoľahnite sa na tím Ekom.